ariaman
31 شهریور 1401 - 07:23

اعزام کاروان تجهیزاتی «مهر و عدالت» به مناطق محروم استان سمنان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: کاروان تجهیزاتی «مهر و عدالت» به مناطق محروم استان سمنان اعزام شد.

- اخبار استانها -امیرحسین قزوینیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: این کاروان تجهیزاتی آموزشی و هنرستانی از امروز به‌صورت نمادین به مناطق محروم و کم برخوردار اعزام شدند.

سمنانسمنانسمنانوی خاطرنشان کرد: این تجهیزات آموزشی در میان 11 منطقه کم برخوردار استان سمنان مانند میامی، بسطام و سایر مناطق محروم استان توزیع می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان با بیان اینکه این تجهیزات آموزشی خارج از اعتبارات ملی آماده و تهیه شده است افزود: این تجهیزات از محل اعتبارات صرفه‌جویی تهیه شده است.

قزوینیان با اشاره به اعتبار هزینه شده برای خرید این تجهیزات آموزشی گفت: در مجموع برای خرید و آماده‌سازی این تجهیزات سه هزار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه اقلام آموزشی موردنیاز در آستانه آغاز سال تحصیلی برای مناطق کم برخوردار تهیه شده است تصریح کرد: این اقلام شامل میز، نیمکت، تخته‌سیاه و وایت برد، میز و صندلی معلم، پرینتر،کامپیوتر و سایر تجهیزات است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان اضافه کرد: رفع مشکلات و محرومیت‌زدایی و ایجاد نشاط در مناطق کم برخوردار مهم‌ترین هدفی است که با اعطای این تجهیزات آموزشی دنبال شده است.

قزوینیان ابراز امیدواری کرد تا با تهیه این تجهیزات آموزشی برخی از مشکلات مناطق محروم و کم برخوردار رفع شود.

امام جمعه بوشهر: کلاس‌های فرسوده نوسازی شود

امام جمعه بوشهر: کلاس‌های فرسوده نوسازی شوداخذ اعتبار 4000 میلیارد ریالی برای نوسازی و ساخت مدارس استان اردبیل

اخذ اعتبار 4000 میلیارد ریالی برای نوسازی و ساخت مدارس استان اردبیل148کلاس درس مازندران نوسازی شد

148کلاس درس مازندران نوسازی شدوی در پایان گفت: کاروان نمادین این تجهیزات آموزشی فردا در استان سمنان حرکت کرده و پس از آن به مناطق محروم موردنظر اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/363/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751110